دانشگاه موناش (Monash University)

 
دانشگاه موناش در سال ۱۹۵۸ در ملبورن، استرالیا تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان جوان، مشتاق، مثبت اندیش و در دسترس است و بر این باور است که آموزش و تحقیقات با کیفیت جهان را به بهترین شکل ممکن دگرگون میکند.
در موناش دانشجویان میتوانند بصورت پاره وقت، از راه دور و یا همزمان در دو رشته تحصیل کنند. اکنون بیش از ۶۳٫۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه مشغو.ل تحصیل میباشند که ۲۲٫۶۶۲ نفر از آنها دانشجویان بین المللی هستند.
دانشگاه موناش Monash University یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در شهر ملبورن در ایالت ویکتوریا در استرالیا واقع شده است و دومین دانشگاه قدیمی استرالیا می باشد. این دانشگاه در سال ۱۹۵۸ تاسیس شد و عضو  گروه ۸ (Group of Eight) و ASAiHL می باشد.. این دانشگاه ۸ پردیس در ایالت ویکتوریا، شامل دانشگاههای (Gippsland, Parkville, Peninsula, Berwick, Caulfield, Clayton) یک دانشگاه در مالزی و دیگری در جنوب آفریقا بوده و بیش از ۵۸۰۰۰ دانشجو در آن مشغول تحصیل هستند و این موضوع این دانشگاه را به بزرگترین مرکز پذیرش دانشجو در استرالیا تبدیل کرده است. دانشگاه موناش تلاش می کند تا با توسعه دانش و خلاقیت های پرورشی شرایط بهتری در جامعه ایجاد کند. این دانشگاه همچنین دارای مرکز آموزشی و تحقیقاتی در پراتو (Prato) در ایتالیا و مدرسه پژوهشی در مومبای (Mumbai) در هندوستان می باشد.

دانشگاه موناش یک سازمان جوان، مشتاق، مثبت اندیش و در دسترس بوده و بر این باور است که آموزش و تحقیقات با کیفیت، جهان را به بهترین شکل ممکن دگرگون می کند. در موناش دانشجویان می توانند بصورت پاره وقت، از راه دور و یا همزمان در دو رشته تحصیل کنند. این دانشگاه همچنین دارای متقاضیان بیشتری نسبت به دانشگاههای دیگر، در ایالت ویکتوریا، می باشد. از میان فارغ التحصیلان این دانشگاه: معاون رییس جمهور اندونزی، دکتر Boedino و چند وزیر استرالیایی، از این دانشگاه می باشند.

دانشکده ها:

 هنر، طراحی و معماری

 هنر

 بازرگانی و اقتصاد

 آموزش

مهندسی

فناوری اطلاعات

حقوق

پزشکی، پرستاری و علوم بهداشتی

 داروسازی وعلوم دارویی

 علوم

برای درخواست از فرم زیر استفاده نمایید

نام شما الزامی

ایمیل شما الزامی

دانشگاه خارجی انتخابی یا دیتابیس مورد نظر